افتادن اشیا گران‌قیمت در چاه توالت و تماس با تخلیه چاه

یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 17:37

گهگاه پیش میاید که اشیاء گرانبها شما از جیب یا این که هر جایی باطن چاه دستشویی بیفتد . در آوردن جسم از چاه

موبایل یا این که احتمالا تیکه های طلا و جواهرات مانند گردن آویز یا این که هرچیز دیگری که باطن چاه سرویس بهداشتی افتاده است بایستی تخت گاز بیرون شود . 

این ربطی به دست و دلبازی شما ندارد که از آن بگذرید یا این که خیر بلکه وجود شی ءها در سیفون سرویس بهداشتی یعنی گرفتگی لوله های فاضلاب کل ساختمان . 

پس زمانی با این خلل برخورد کردید , اصلا پس از افتادن شی ها آب نریزید و با یک تخلیه چاه تماس حاصل نمایید . 

در‌حالتی که اشیاء مشاهده میشود یک دستکش را یک مشمع یخچال به دست نمایید . 

در شرایطی که خودتان تصمیم گرفتید فارغ از امداد تخلیه چاه شی را بیرون فرمایید , گذشته از مبادرت همه جیب های خویش را خالی فرمائید و ذیل زانوی خویش یک صندل یا این که هرچیزی که می توانید بگذارید تا زانویتان در اثر فشار درد نگیرد . 

دستتان را آهسته آهسته باطن سیفون کرده و با لمس جسم مشقت بار آن را بیرون فرمائید . 

در شرایطی‌که پیروز نشدید با یک تخلیه چاه تماس گرفته تا در اسرع وقت به امداد شما بیاید . 

مشورت رایگان و سرویس ها 24 ساعته 

شایسته ترین روش خارج آوردن اشیاء قیمتی از باطن چاه سرویس بهداشتی یا این که سرویس بهداشتی روز شنبه ۲ خرداد ماه ۱۳۹۴ 

شایسته ترین روش خارج آوردن شی ها قیمتی از باطن چاه سرویس بهداشتی یا این که سرویس بهداشتی 

یکی مشکلاتی که می‌تواند شمارا در گیر نگرانی نماید افتادن اشیای قیمتی همچون طلا و جواهرات و تلفن همراه همراه در چاه دستشویی یا این که توالت است که معمولا برای هر فردی قادر است رخداد بیافتد یکی خط مش هایی که کمپانی سرویس ها فنی ایرانیان به شما معرفی می‌نماید به کارگیری از گیره های فاضلابی که از محصول فلز و نرم است 

یکی‌از مشکلاتی که قادر است شمارا در گیر نگرانی نماید افتادن اشیای قیمتی همچون طلا و جواهرات و تلفن همراه همراه در چاه سرویس بهداشتی یا این که توالت است که معمولا برای هر فردی می‌تواند حادثه بیافتد یکی‌از روش هایی که کمپانی سرویس ها فنی ایرانیان به شما معرفی می‌کند به کارگیری از گیره های فاضلابی که از کالا فلز و نرم است و با اعتنا به ارتفاع 125 سانتی متری این وسیله می‌تواند به شما یاری دهد تا به راحتی در صورتی‌که شی ءها شما هنوز قابل روئیت باشد را بیرون نمائید . 

اما خط مش های متفاوت دیگری هم موجود است که شایسته ترین آن تماس با نیرو های کارشناس کمپانی ایرانیان است . این موسسه افتخار دارااست تا مشورت و ارشادوراهنمایی های واجب را سرویس همگی مشتریان عزیز نثار داراست . 


گرفتگی سرویس بهداشتی با تلفن همراه و در آوردن گوشی از دستشویی 

خواست تلفن همراه را درآورد , دستش در چاه سرویس بهداشتی گیر کرد! 

استکان جم سرا - گوشی مرد جوانی داخل کاسه دستشویی به‌زمین‌خورد و دست صاحب و مالک آن که قصد بیرون کردن تلفن گوشی خویش را داشت , در گلویی چاهک سرویس بهداشتی خانه بنا شده در شهرک مسعودیه گیر به‌زمین‌خورد . 

این فرد بعداز افتادن تلفن همراهش به باطن کاسه سرویس بهداشتی قصد داشت آن را خارج آورد که یک دفعه دست راستش در ترک دستشویی گیر کرد و دیگر بیرون نشد . اخوی او بعداز تماس با سامانه حریق آدرس و اعلام گیر کردن دست برادرش در کاسه سرویس بهداشتی , از ماموران امداد خواست . 

امیر عطایی فرمانده حریق نشانان اعزامی در این زمینه اعلام کرد : مردی ۲۸ساله برای خارج آوردن تلفن موبایل خویش , دست راستش را به باطن کاسه دستشویی خانه خویش فروبرد که لحظاتی آن‌گاه دست وی تا آرنج به جهت متورم شدن درکاسه دستشویی گیر کرد و دیگرخارج نشد . حریق نشانان به دور تا بدور کاسه سرویس بهداشتی را شکافتند و بعد از یک ساعت سعی دست این مرد را از آن بیرون کردند . 


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.