هشدار درباره محلول‌ های چاه‌ بازکن

چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 12:25

روش باز کردن گرفتگی لوله با تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی 

به حیث میرسد به دست آوردن چاه سرویس بهداشتی در نامطلوب ترین زمان حادثه می افتد . خوشبختانه در خیلی از مورد ها شما می‌توانید سوای پرداخت هیچ هزینه ای اختلال گرفتگی چاه و لوله سرویس بهداشتی یا این که سرویس بهداشتی را خودتان حل کنید . خلل عمده این گرفتگی های چاه را می‌توانید با به کارگیری از یک … یا این که یک محلول تمیزکننده چاه خانگی که از آب داغ , جوش شیرین و سرکه درست شده , حل فرمائید . در گرفتگی های عمیق خیس روشهای متعدد دیگری موجود هست . تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه امیدوار است با ارائه این مقاله آموزشی در ۷ نصیب شما دوستان عزیز را در حل اختلال تخلیه چاه و لوله بازکنی امداد و کمک کند . 

روش سوم : تهیه یک محلول لوله بازکن خانگی 

۱ - نصف گالن آب را گرم نمایید : 

درصورتی که شم میکنید که دستشویی به رنج نگرفته است میتوانید از یک محلول خانگی از ادغام آب گرم , جوش شیرین و سرکه به جای خرید مخلوط های شیمیایی تجاری و کارخانه ای به کار گیری نمایید . برای این کار ابتدا نصف گالن آب را گرم نمایید . آنگاه درحالیکه موادتشکیل دهنده دیگر را درون کاسه دستشویی می ریزید اذن دهید برای مدتی آب ولرم شود . 

تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه 

۲ - یک فنجان جوش شیرین و دو فنجان سرکه به باطن کاسه سرویس بهداشتی بریزید : 

جوش شیرین و سرکه یک مخلوط شیمیایی را به‌وجود میاورند که برای از در بین بردن مانع ها چاه و لوله اثرگذار است . ادغام اینها با نیز یک صدای فش فش بسیار را ایجاد می نماید . 

آموزش تخلیه چاه و لوله بازکنی 

۳ - آب ولرم را باطن کاسه دستشویی بریزید : 

کارایی فرمائید آن را از نزدیکترین طول به درون کاسه سرویس بهداشتی بریزید . فشار آب خویش باعث می شود گرفتگی چاه یا این که لوله زودتر رفع شود . 

آموزش تخلیه چاه و لوله بازکنی 

۴ - اذن دهید محلول یک شب بماند : 

صبح فردا می‌توانید گشوده شدن گرفتگی چاه یا این که لوله را با آب آزمون فرمایید . چنانچه جسم خیلی رنج باعث این فرمان نباشد , این روش بخوبی پاسخ خواهد اعطا کرد . در صورتی با او‌لین فلاش تانک متوجه شدید آب عبور نمی‌کند می بایست از طریق های دیگر را آزمون نمایید . 

گشوده نیز تاکید می‌کنیم که‌این روش درصورتی پاسخ خواهد اعطا کرد که مواد طبیعی یا این که غیر رنج ادله گرفتگی چاه یا این که لوله شده باشد! 

در شرایطی‌که اختلال رفع نشد با تخلیه چاه و لوله بازکنی کاوه همراه باشید تا روش چهارم را در مقاله آنگاه به شما دوستان خوب معرفی نمائیم . با قدردانی از این‌که با ما همراه بودید . 

هشدار در رابطه محلول‌ های چاه‌ بازکن 

به عارضه ها مختلفی ظرفشویی می‌گیرد و آب از سینک به کف آشپزخانه و کابینت روان می شود و او‌لین فکری که به رمز ما می‌زند به کارگیری از محلول های چاه بازکن است . 

ولی آیا به کارگیری از محلول های چاه بازکن کار صدق است ؟ ما در‌این قاله بدین سوال جواب میدهیم . 

به نقل از استکان جم , اولی گام و ساده‌ترین روش برای گشوده شدن مجرای فاضلاب سینک ظرفشویی , گشودن شترگلو یا این که به عبارتی سیفون تحت سینک ظرفشویی و شایسته ترین روش برای رفع گرفتگی چاهک کف آشپزخانه به کارگیری از لوله بازکن خانگی است . 

به عبارتی وسیله‌ای که با ساخت مکش , محتویات باطن لوله یا این که چاه را با فشار به سوی بیرون جهت دهی می کند و سبب ساز رفع گرفتگی می گردد . بدین ترتیب وجود یکی از این وسیله در خانه لازم است . 

در صورتیکه این روش‌ها پاسخ نداد , از مواد و محلول‌های شیمیایی لوله بازکن که دربردارنده ترکیبات اسیدی مایع یا این که جامد میباشند و با حل کردن مواد زاید و لجن به رفع گرفتگی امداد می کنند به کارگیری نمایید البته در صورتی گرفتگی بجهت گیر کردن یک جسم دشوار در مجرای فاضلاب باشد , بایستی از طریق فنر پرت کردن استعمال نمائید . 

راهنمای استفاده از محلول‌های لوله بازکن 

هنگام به کارگیری از محلول‌های شیمیایی لوله گشوده کن به‌این نکات دقت فرمایید . 

محلول مایع را درون مجرای فاضلاب ریخته , براساس راهبرد درج شده روی بسته‌بندی , بعد از گذشت برهه زمانی زمان قید شده , آب را گشوده فرمایید . باقی ماندن محلول شیمیایی سبب خوردگی لوله‌های فلزی یا این که چه بسا پلاستیکی و سبب ساز پوسیدگی می شود . 

چنانچه محلول لوله بازکن به صورت جامد است , ‌ آن را در مدخل روزنه فاضلاب بریزید و آب را به طور قطره‌ای روی آن گشوده فرمائید تا در اثر تماس با آب حل و وارد مجرای فاضلاب شود . 

بعداز ریختن محلول های لوله بازکن حاذق مراقب باشید بخار متصاعد شده از این مواد به مجرای تنفسی و مخاط دیده شما نفوذ نکند زیرا مضاعف زخم زننده است . هنگام مصرف این مواد با به کار گیری از ماسک کلفت و یکسری لایه , دهن و بینی‌تان را بپوشانید و در صورت پاشیدن این مواد به باطن چشمتان بسرعت و به بازه ۱۰ تا ۱۵ دقیقه از باطن به بیرون , چشمتان را با آب بشویید و فورا به دکتر معالج رجوع نمایید . 

محلول‌ های لوله گشوده کن چندین جور دارااست ; یک جور برای رفع گرفتگی ناشی از چربی‌ها و ذرات غذاست و دسته دیگر برای رفع تجمع گیسو بخصوص در مجرای فاضلاب خزینه به کار میرود . در فیض به دسته محلول لوله بازکن دقت فرمایید . 

زیرا محلول لوله بازکن یا این که محلول های چاه‌ بازکن در مخلوط با گازهای باطن چاه قادر است خطر ساز شود در مصرف آن زیاده روی نکنید . 

شایسته ترین رویه پیشگیری از گرفتگی مجرای فاضلاب آشپزخانه , قرار دادن توری روی شکاف چاه ظرفشویی و خالی کردن تفاله چای و باقی مانده مواد غذایی در سبدهای کوچک مشبک است و مهم ترین پیشنهاد اینکه باقی مانده چربی یا این که روغن طعام را درون مجرای فاضلاب ظرفشویی یا این که چاه کف آشپزخانه نریزید زیرا درصورتی که با آب سرد در تماس باشد , چربی محکم می شود و به دیواره لوله‌ها می‌چسبد و خویش استدلال گرفتگی میشود . 

بر این پایه , مواد چرب را درون مجله ریخته , در سطل آشغال بیندازید و بعد از اتمام شست‌ و شوی ظروف , یه خرده آب داغ یا این که آب جوش درون مجرای فاضلاب سینک ظرفشویی و چاهک کف آشپزخانه بریزید . 

ولی شایسته ترین کار این است که کار را به کارشناس این کار یعنی کمپانی لوله بازکنی بسپارید تا مبتلا زیان نشوید

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.