روش ریست کردن کولر گازی

سه‌شنبه 28 فروردین 1397 ساعت 00:45

 برای ریست کردن کولرگازی شما بایستی کولرگازی را خاموش کرده و برق حیاتی کولرگازی را از فیوز اساسی جدا فرمائید . 

نصب کولر گازی مشهد

توجه فرمائید که برق کولرگازی کاملاً قطع‌شده باشد درصورتی‌که فیوز مینیاتوری کولرگازی قابل‌شناسایی نیست می تواند برق مهم واحد را انقطاع نمایید . 

پس از انجام این عمل شما می‌بایست باطری ریموت در دست گرفتن کولر گازی را جدا کرده و به دوران ۱۵ دقیقه شکیبایی فرمایید . 

بعداز گذشت این زمان میتوانید برق کولرگازی را وصل کرده و باطری ریموت در اختیار گرفتن نیز جا بزنید شما با این فعالیت مادربرد کلیدی و پیکربندی کولرگازی را کاملاً ریست کرده و به شرایط نخستین درمیاوردید . 

هم اکنون شما میتوانید با استعمال از فراگیری بدون نقص ریموت در دست گرفتن طریق تهیه برنامه‌های کولرگازی را تعیین کرده و در برگزیدگان و مناسب‌ترین موقعیت خویش قرار دهید . 

درصورتی‌که بازهم با کولرگازی خویش خلل داشتید مثلاً در فصل سوزوسرما یا این که گرما باردهی مطلوب را نداشته باشید یا این که این‌که با خلل مواجه باشد حتماً می بایست با تعمیرگاه تخصصی کولرگازی تماس گرفته و ایراد خویش را مطرح نمائید . 

شیوه فعالیت موفقیت کلیه کاره کولر گازی و موفقیت کلیه کاره اتومبیل لباسشویی 

مثال ای از پیروزی کلیه کاره خودرو لباسشویی 

پیروزی کلیه کاره اتومبیل لباسشویی یا این که موفقیت تمامی کاره کولر گازی چه چیزی است ؟ 

آیا شما چیزی در رابطه پیروزی همگی کاره شنیده‌اید ؟ 

با دقت به این که اکثری از تولید ها و اسباب و اثاث خانگی تولیدی و مصرف شده در مملکت ما دارنده سرویس ها بعداز فروش و پشتیبانی محکمی نیستند متاسفانه این قابلیت و امکان موجود است که پس از به‌وجود وارد شدن اختلال برای یکی اثاثیه خانگی شما به عاملی کمبود قطعات یدکی این وسیله کاملاً بلااستفاده شده و نتوان از این استعمال کرد . 

عالی نظیر تمام مشکلات دیگری که به دست مرز و بوم دوست و همسایه و اخوی چین , حل‌شده است این اختلال نیز حل‌شده و توانسته‌اند راهی برای آن پیدا نمایند 

باتوجه به این که کارکرد همگی اسباب نظیر نیز است و از یک اصول و قطعات استعمال میکنند ( ولی باکمی تغییر تحول ) بردی پباده سازی شده‌است که به پیروزی تمامی کاره دارای اسم و رسم است شیوه به کار گیری از این پیروزی این چنین است که مدار و سیستم الکترونیک یا این که زمانسنج وسیله معیوب کاملاً جدا شده و این موفقیت جایگرین آن خواهد شد و سیستم دستور و نمایشگر و در اختیار گرفتن یگانه خویش را دارااست و عموماً با نصب این پیروزی مشکلات بیشتر دستگاه شما حل خواهد شد 


معایب و مزایای پیروزی تمامی کاره کولر گازی و خودرو لباسشویی 

این پیروزی مزایا و معایبی دارااست که شما‌را با جزو آن آشنا می کنیم 


مزایا : 

ارزان بودن 

در دست بودن 

مطابقت با هر مارک و محصولی 

معایب : 

نداشتن تجهیزات دستگاه اولیه‌ای که موفقیت آن با اختلال مواجه شده‌است 

کیفیت ذیل این قطعات در بازار جمهوری اسلامی ایران 

فعالیت نکردن بعضا تجهیزات روی اسباب و اثاث شما 


طرز به کار گیری از گرمایش کولر گازی در فصل‌زمستان و مصرف برق آن 

گرمایش کولر گازی 

ما درین فراگیری قصد داریم طرز فعال‌ساز‌ی بخاری کولرگازی یا این که اصطلاحاً استعمال از کولرگازی در موقعیت گرمایش راداریم 

کولرگازی عموماً وسیله سرمایشی نبوده و پس از ساخت هرساله به تجهیزات آن اضافه‌شده است 

یکی‌از این تجهیزات که شدیداً مورد به کار گیری قرارگرفته شده‌است و کاربردی است به کار گیری از گرمایش یا این که قرار دادن کولرگازی اگر بتوان در فصل زمستان برای تولید هوای گرم از آن به کار گیری نمود . 

درین یادگرفتن از توضیح اینکه شیوه فعالیت این سیستم به چه صورت است پرهیز می کنیم و صرفا به روش به کار گیری از این سیستم می پردازیم . 

پیشین از مبادرت به فعال‌ساز‌ی سیستم گرمایش کولرگازی شما می‌بایست از این که در جایگاه نخستین کولرگازی شما دارنده این سیستم میباشد یا این که خیر مطمئن گردید زیرا بخش اعظمی از مدل‌های کولرگازی تک فصله بوده و لزوماً کلیه کولرگازی‌های تولیدی سرمایش و گرمایش نیستند . 


از چه راه‌هایی می‌توان فهمید که کولرگازی شما گرمایش دارد؟ 

مراجعه به دفترچه راهنمای کولرگازی که همراه کولرگازی به شما ارائه‌شده است 

استعمال از گرمایش این کولرگازی در سالیان گذشته 

محاسبه کردن برچسب فنی دستگاه 

اما قابل‌ذکر است که‌این مورد ها برای اشخاص غریبه و مبتدی و تازه کار بوده و درصورتی‌که شما یک تعمیرکار کولرگازی باشید در با یک نگاه به قطعات به گرمایشی یا این که سرمایشی بودن کولرگازی پی خواهید پیروزی . 

بعداز مطمئن شدن از این‌که کولرگازی شما دارنده سیستم گرمایش است شما می بایست مبادرت به فعال سازی آن فرمایید 

برای راه اندازی گرمایش کولرگازی شما بایستی به طرز به کار گیری از ریموت در اختیار گرفتن کولرگازی کاملاً باخبر باشید که ما در فراگیری به کارگیری از ریموت در اختیار گرفتن با صورت بی نقص آن را توضیح داده‌ایم . 

بایستی توجه داشته باشید که سیستم گرمایش کولرگازی با سرمایش یه خرده مختلف است مثلاً وقتی که شما کولرگازی را روی گرمایش یا این که بخاری آن روشنی میکنید تمام قطعات کولرگازی نظیر کمپرسور و … روشن‌شده و شاغل میگردند اما رشته داخلی تا‌زمانیکه گرما به یک حد تعریف‌شده نرسد روشن نخواهد شد و این زمان در میان ۲ تا ۱۵ دقیقه متغیراست 

یا این که این که بعداز مدتی به کارگیری از کولرگازی به دلیل یخ زدن کندانسور یا این که پنل بیرونی کولرگازی بر روی موقعیت دیفراست رفته و رشته داخلی خاموش می گردد و عملیات یخ‌زدایی پنل بیرونی انجام می گردد که احتمالا مدتی در میان ۲ تا ۲۰ دقیقه به ارتفاع بیانجامد 

و این که کارکرد گرمایش کولرگازی به نکات بخش اعظمی دارای ارتباط بوده که در صورت عدم هماهنگی یا این که فساد در هر کدام از این بخش‌ها این سیکل با نقص‌ مواجه خواهد شد و نیاز به تعمیر داراست که‌این عمل از عهده یک تعمیرکار کارشناس کولرگازی برمیاید 

با تمام این توضیحات در‌حالتی که در رابطه طریق به کار گیری از گرمایش کولرگازی یا این که این‌که آیا کولر گازی گرمایش داراست یا این که خیر سوالی داشتید می توانید از نصیب کامنت ها سوالتان را بپرسید تا توسط ما یا این که عزیزان جواب داده شود 


مصرف برق کولر گازی در وضعیت گرمایش 

مصرف برق گرمایش کولر گازی نسبت به موقعیت سرمایش آن کمتر است البته تفاوت فاحشی ندارد و هر دو از جنبش مبرد در سیکل بوسیله کمپرسور اسپیلت سوزوسرما و گرما ایجاد می نمایند . و همینطور در مقایسه با پکیج گازسوز و کولر گازی در موقعیت گرمایش و مقایسه مصرف برق و گاز این دو دستگاه به کار گیری از پکیج دیواری به صرفه خیس می‌باشد . 


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.